خانه

NINGBO CHUANGJI MACHINERY CO.,LTD

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5 6 7

NINGBO CHUANGJI MACHINERY CO.,LTD

شرکت Ningbo Chuangji ماشین آلات آموزشی ویبولیتین، تبدیل به سریع ترین شرکت توسعه در قالب گیری تزریق صنعت تولید ماشین آلات. Chuangji دارای سه علامت های تجاری برای برنامه های کاربردی استاندارد در محیط و از بالا به خط بخش از صنعت پردازش پلاستیک. با Chuangji استراتژی چند نام تجاری، طیف پردازش صنعت پلاستیک covered.Our نمونه کارها محصول متفاوت ارائه می دهد راه حل بسیار کارآمد حتی در بیشتر متنوع از خواسته های مشتری، از تولید انبوه سریع به تولید کوچکترین قطعات با دقت بالا و یا نوآورانه گچ سفید با شکل های پیچیده است.

ماشین آلات شرکت Ningbo Chuangji در حال حاضر در 3 مکان تولید، بسته به سری ساخت و ساز، دسته از بستن نیروی و مشتری specifications.For این که ما خطوط تولید و کارکنان با انگیزه خوبی خودکار، در یک منطقه تولید در مجموع حدود 70000 sqm.Our تکیه ساختارهای سازمانی ، روش های عملیاتی کارآمد و فوق مدرن و تجهیزات تضمین راندمان تولید بالا و انعطاف پذیری که ما با آن قادر به پاسخگویی به نیازهای مشتری با شرایط جذاب و با کیفیت ثابت در کوتاه ترین زمان ممکن.

شرکت در حال حاضر دارای LOG، دریایی و ANSTRENGTH با سه تیم R & D جداگانه، و یک R & D شهرداری مرکز تزریق ماشین قالب گیری، پوشش تولیدات سری 6، 50 مدل معمولی با گزینه های خاص، و صدها مدل معمولی است.
با بیش از 50 تمام وقت مهندسان R & D، 124 اختراع ثبت شده، ما باید اولویت به تولید ماشین آلات با گزینه های ویژه ما می تواند ماشین آلات ویژه که در بازار هدف در مورد محصولات مانند اتصالات پی وی سی، پریفورم PET، بسته بندی نازک (لستک) لازم است سفارشی محصولات، بسته بندی اکریلیک غیره.ما سازنده منحصر به فرد و منحصر به فرد در صنعت دستگاه قالب گیری تزریق که می تواند مستقیم درایو کامل الکتریکی ماشین های تزریق در چین تولید می شود.

نام تجاری ورود به سیستم، سری M6، A8، S6 و S8 آن را پوشش می دهد تمام برنامه های کاربردی در بازار استاندارد بدون عارضه و متوسط خط segments.M6 و S6 خود در بازارهای جمعی مانند چین و هند ایجاد کرده اند. A8 و S8 موفقیت های بزرگ و دستاورد در روسیه، شرق میانه و برزیل.
دریایی، بالا پایان تک سیلندر با سرعت بالا و دقت تزریق هیدرولیک دستگاه قالب ریزی و سازه. مناسب در تمام بالا پایان صنایع مانند دستگاه های پزشکی / قطعات خودرو / بسته بندی / اپتیک / IT و غیره
Anstrength، مستقیم درایو کامل قالب گیری تزریق برق machine.Suitable در صنایع بالا پایان مانند دقت قطعات پزشکی / اتصالات دقیق / دقیق نوری.

ما انتظار توجه شما.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

نوع کسب و کار

سازنده

وارد کننده

صادر کننده

مارک های : ورود؛ ANSTRENGTH؛ دریایی

تعداد کارمندان : 300~500

فروش سالانه : 40000000-50000000

سال تاسیس : 2007

صادرات کامپیوتر : 40% - 50%

Factory Numbers: 4

Company Area: 100000 ㎡

Annual Output: 2000Sets

در مورد ماشین آلات NINGBO CHUANGJI:

2008-2009 احتمال

2010-2011 نام تجاری

2012-2013 مدیریت

2014-2015 نوآوری

· 2007 دستگاه LOG برای اولین بار به بازار قرار داده

· سال 2008 اولین پایه تولید ساخت تا

· سال 2009 وزارت خارجی ساخت تا

· 2010 سالانه دستیابی به موفقیت میزان فروش به 15.4 میلیون دلار

· 2011 پایه تولید دوم قرار داده و به تولید، رسیدن به تولید 200 دستگاه در ماه

· 2012 LOG ساخت ماشین 2200T

· 2013 دریایی و Anstrength متولد شدند

· 2014 پایه تولید سوم به تولید می

· 2015 مقدار فروش سالانه رسیدن به 46.2 میلیون دلار

· 2016 عملیات گسترش در بازار شمال امریکا و شرق میانه

اولین کارخانه

کارخانه دوم

کارخانه سوم

چهارم ساختمان کارخانه

در راه...

خدمات شرکت

درباره ماشین آلات، خدمات پس از:

ما بیش از 10 نفر INTERNETional به بعد از برطرف خدمات مهندس فنی.

قدرتمند خدمات پس از گروه

24 Q آنلاین و A.Creative "دایره جدیدی از خدمات پس از فروش" سیستم، گسترش خدمات سنتی پس از فروش به یک سیستم دایره جدید تشکیل شده توسط فن آوری، کارگاه تولید و توزیع کنندگان، و تیم حرفه ای فروش together.Our حرفه ای پس از فروش مهندسان می توانند در خارج از کشور نصب و راه اندازی تجهیزات / آموزش / تعمیر و کار های دیگر ارائه، T ارائه "0 زمان خدمات سیستم تفاوت" جهانی است.

کمک شبکه

ورود به وب سایت http://www.injectionmolding-machines.com ، شما می توانید دریافت خدمات پشتیبانی آنلاین آسان است. هر چیزی در مورد ماشین می شوید، 100٪ دریافت پاسخ با کارآمد توسط ایمیل به loginjmachine@logge.com.cn~~V.

خدمات تعمیر

Cutomers که LOG دستگاه قالب گیری تزریق به ارمغان آورده اند که می توان با یک سرویس تعمیر طول عمر ماشین آلات ارائه شده است.

شرکت تیم

تیم فروش ما:

ما بیش از 30 نفر فروش در محلی و تجارت خارجی تیم واحد فروش.

تیم خدمات ما:

R & D تیم ما:

با بیش از 50 تمام وقت مهندسان R & D، 124 اختراع ثبت شده، ما باید اولویت به تولید ماشین آلات با گزینه های ویژه ما می تواند ماشین آلات ویژه که در بازار هدف در مورد محصولات مانند اتصالات پی وی سی، پریفورم PET، بسته بندی نازک (لستک) لازم است سفارشی محصولات، بسته بندی اکریلیک غیره.ما سازنده منحصر به فرد و منحصر به فرد در صنعت دستگاه قالب گیری تزریق که می تواند مستقیم درایو کامل الکتریکی ماشین های تزریق در چین تولید می شود.

تیم نماینده ما:

بیش از 100 عوامل در سراسر جهان است.

تیم قوی ما بهترین در در قلب هر عامل است.